ANA SAYFA | KURUMSAL | EĞİTİM TAKVİMİ | REFERANSLARIMIZ | KADROMUZ | SRC BELGESİ YETKİMİZ | İLETİŞİM KURSİYER PANELİ

Üdy Belgesi

EĞİTİM TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

MEB MÜFREDATINA UYGUN 10. BASKI ÜDY VE ODY KİTABIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ>>>

üdy eğitim başlama tarihi kursiyerlerimizin kurs hakkındaki görüşleri


üdy kitabı
 

ÜDY VE ODY KİTABI ÇIKTI !!

ÜDY VE ODY EĞİTİM KİTABIMIZIN 10.BASKISI ÇIKTI !! Ulaştırma Mevzuatı, Anayasa, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, İş Hukuku, Yasal Sorumluluklar, CMR Sözleşmesi ve daha bir çok dersin konu anlatımı ve soru bankasını içeren kitabımızda ayrıca 14 Adet Genel Deneme Sınavı bulunmaktadır. Sınavda başarıyı yakalamak isterseniz adresiniz ve kitabınız belli.. Yeni Ümit Eğitim Kurumları Sınavda Başarılar Diler..

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

Src Belgesi Nereden Alınır?

k belgesi YETKİ BELGESİ SAHİPLERİNİN DİKKATİNE !

Kara Yolu Taşıma Yönetmeliğin Geçici 1 inci maddesinin dokuzuncu fıkrasında yer alan 30/9/2009 tarihinin, müktesep hak çerçevesindeki üst ve orta düzey mesleki yeterlilik belgelerinin düzenlenmesi ve teslim edilmesi işlemlerinin henüz sonuçlandırılamaması nedeniyle 30/6/2010 olarak... Devamını Okumak için Tıklayın.

 

yetki belgesi MERKEZİMİZ VE YETKİ BELGEMİZ

Merkezimiz, T.C.Ulaştırma Bakanlığından 02.11.2007 Tarih, 1129 sayılı izin ile mesleki yeterlilik (src,ody,üdy belgesi) eğitimleri vermeye yetkilidir. Devamını Okumak için Tıklayın.

 

DENEME SINAV SALONU

Üst Düzey ve Orta Düzey Yönetici Belgesi (üdy ve ody belgesi) için Öğretim Görevlilerimiz ve Hukukçu Öğretmenlerimiz tarafından özenle hazırlanan online sınavlara katılabilirsiniz. Tıklayın ve Seviyenizi Görün.

TMGD Eğitimi

İMDG Kod Eğitimleri

 

üst düzey yönetici sertifikası

 

ÜDY (ÜST DÜZEY YÖNETİCİ BELGESİ)

ÜDY (üst düzey yönetici) Belgeli Personel İstihdam Etme Zorunluluğu
Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin “Yetki Belgesi Sahiplerinin Yükümlülüğü” başlıklı 43 üncü maddesinin 15’nci fıkrası; “Yetki belgesi sahipleri, ilk yetki belgesi ve üdy belgesi nasıl alınır... Devamını Okumak için Tıklayın.

 

orta düzey yönetici sertifikası

 

ODY (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ BELGESİ)

ODY (orta düzey yönetici) Belgeli Personel İstihdam Etme Zorunluluğu
Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin “Yetki Belgesi Sahiplerinin Yükümlülüğü” başlıklı 43 üncü maddesinin 15’nci fıkrası; “Yetki belgesi sahipleri, ilk yetki belgesi aldıkları tarihten itibaren 6 ay içinde... Devamını Okumak için Tıklayın.

 
src

 

SRC BELGESİ

Ticari amaç ile yük, yolcu, eşya ve kargo taşımacılığı yapan sürücülere 17.10.1996 - 4199/1 maddesine göre Karayolunda, ticari olarak tescil edilmiş bir motorlu taşıtı süren kişilere şoför denir. Buna göre ticari amaç ile taşımacılık yapan şoförler karayolu taşıma kanununa göre src belgesi türü mesleki yeterlilik... Devamını Okumak için Tıklayın.

 
sınav takvimi

SINAV SONUÇLARI VE SINAV YERLERİ

16 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak olan üdy ve ody belgesi sınav giriş belgeleri sınavdan bir hafta önce çıkacaktır. Üdy belgesi sınav giriş belgeleri renkli çıktı ile alınması zorunludur. Üdy belgesi sınav giriş kartlarınızı www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifrenizi girerek alabilirisniz.
ÜDY, ODY ve SRC sınav tarihleri belli olmuştur. Devamını Okumak için Tıklayın.

 

 

YETKİ BELGE TÜRLERİNE GÖRE ÜDY VE ODY BELGESİ

Ulaştırma Bakanlığından alınan yetki belge türlerine göre üst düzey (üdy) yönetici ve orta düzey (ody) yönetici belgesi olan kişileri istihdam etmekle yükümlü olan firmalar belirtilmiştir... Devamını Okumak için Tıklayın.

Üdy Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz 17 Eylül 2011 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz      4 Haziran 2011 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz
24 Aralık 2011 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz    30 Haziran 2012 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz
29 Eylül 2012 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz   8 Aralık 2012 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz
10 Mart 2013 Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz
17 Ekim 2015 Üdy Sınav Soruları

 


Tır Karnesi
| Ticaret Hukuku | 29 Eylül 2012 Üdy Soruları
Üst Düzey Yöneticilik Belgesi (Üdy) Sınav Soruları | Psikoteknik | Eğiticinin Eğitimi
Orta Düzey Yöneticilik Belgesi (Ody) Sınav Soruları | İş Hukuku | Medeni Hukuk | Üdy kitabı  | Forklift Ehliyeti
Güvenlik Danışmanı

 

haberler haberler