Mezun Olan Kursiyerlerimiz

2.572
Mezun Olan Kursiyerlerimiz

MEZUN ETTİĞİMİZ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİMİZİN KURUMUMUZ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ

Kendi şirketimiz olan ÜNLÜ Nakliyat Tur.Taş.Tic. Ltd. Şti. de yönetici olarak bulunmaktayım. Öncelikle mesleğimizin gerektirdiği konuları öğrenmemizde emeği geçen hocalarımıza ve tüm Yeni Ümit Eğitim Kurumunda çalışan personellere destek ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu kuruma gelmeyi düşünen kişilere ise bir an önce yazılıp almak istedikleri belgeleri iyi bir eğitim sonunda başarılı olup alacaklarından eminim herkese başarılar dilerim …

Sercan ÜNLÜ
(ÜNLÜ Nakliyat Tur.Taş.Tic.Ltd.Şti.)


Her şey için sizlere çok Teşekkür ederim. Sınavda başaralı olmamda katkınız çoktur. Ben Bursa’dan geldiğim için kursları araştırmadan kayıt olmuştum. Sonradan araştırdığımda gerçekten çok iyi bir eğitim kurumu olduğunuzu anladım. Kurum çalışanları ile,fiyat politikalarınızla,Ders anlatan Öğretim görevlilerinizle, kitaplarınızla, internet ortamı ile, sorularınızla, Zehra Hanımın özel ilgisi ile, Esra Hanımın ve Erdinç Hocanın Kusursuz ders anlatımları için ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim,
Saygılarımla

İlyas YILDIRIM
(SYK Gümrük Müşavirliği Operasyon Yönetmeni)


Günümüz Türkiyesinin yükselen yıldızı olan lojistik sektörünün daha da ileriye gitmesi için gerekli olan eğitimli ve bilgi sahibi yöneticilerin yetiştirildiği yegane eğitim kurumu olan Yeni Ümit Eğitim Kurumları gerek eğitim danışmanlarının gerek öğretim elemanlarının ve gerekse kurumsal ciddiyet ve fiziksel mekanlarının sunduğu mükemmel hizmetiyle sektöre kattığı faydanın çok önemli olduğunu düşünüyor ve bu hizmetlerinden dolayı tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Hayrettin SÜTÇÜ
(Muayene Memuru)


Kişisel gelişimin sürekliliğine inanan biri olarak ÜDY 3 sertifika sahibi olabilmek için bu sınava girmeye karar verdim. Lojistik ve gümrük çevremdeki dostlarımın tavsiyesiyle Yeni Ümit’e kayıt yaptırdım. Kararımın doğruluğunu eğitimin başlaması ve her biri kendi alanında uzman eğitim kadrosuyla tanışmam ile anlamış oldum. Üdy 3 belgesinin beni kariyerimde daha iyi yerlere noktalara taşıyacağına inanıyorum… Sınavı kazanmamda emeği geçen tüm hocalarıma ve bizlerle sürekli ilgilenen eğitim koordinatörümüz Zehra Hanıma sonsuz teşekkürler!

Olcay KULA
(Dış Ticaret Müdürü /Gümrük Müşaviri)


ÜDY 3 sınavına girmek için eğitim almak üzere dershanenize başvurdum.
Eğitim süresince gerek yönetici gerekse çalışanların özen ve titizliği, eğitmenlerin ilgi, çaba ve nitelikleri beklentilerimin çok üzerine çıktı. Organizasyonunuz nedeniyle teşekkür eder, başarılarınızın sürekli olmasını dilerim.

(Kemal ENGİN – Onur Uluslararası Nakliyat A.Ş. – Murahhas Aza)


Öncelikle ÜDY 3 sınavına girmek için eğitim almak üzere dershanenize başvurmuş olmaktan çok mutluyum, genel başarı derecenizin iyi olması tercihimin ilk sebebiydi. Kurumunuzda tamamladığımız Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitim kursunda sınıfımızın % 70 başarı derecesiyle sınavı geçmiş olmamızın doğru bir karar olduğunu da tüm arkadaş gurubumuz kadronuza borçluyuz.

Yeni Ümit Eğitim ailesine ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Samiye GÜLEN SAMANCI
(Global Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Tic. Ltd. Şti.)


ÜDY 3 Belgesi almak için Yeni Ümit Kurslarını tercih ettim ve sınava ilk girişimde de başarılı oldum.
Bu başarımda kursun eğitim programının , kitaplarının ve özellikle internette yayınladığı sınavla birebir tutan sorulardan oluşan deneme sınavlarının büyük katkısı olmuştur.TEŞEKKÜRLER YENİ ÜMİT AİLESİ

Cem AKIN
(BARSAN GLOBAL LOJİSTİK & GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ)


Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine UDY Belgesinin ilerideki iş hayatıma katkı sağlayabileceğini düşünerek kursunuza katılmaya karar verdim. Mesleğim gümrük komisyonculuğu olduğu için hem alanımla ilgili hem de kedimi geliştirmemde etkili bir kurs olacağını düşündüm ve kursunuza kayıt yaptırdım. Kursunuz da ki öğretmenlerin öğretim tekniklerinin konusunda sıkıntı olmamakla beraber bilgilerinin alanlarında yeterli olduğu kanaatindeyim. Kitabınızın da sınavda etkili bir örnek olduğunu söyleyebilirim. Sınav ile ilgili aşamalarda dershaneniz tüm bilgilendirmeleri fazlasıyla biz söylemeden yerine getirdi. (Sms veya telefonla bildirme olarak) Emeği geçen tüm Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına çok teşekkürler..

Mustafa Kemal EKMEN
(Samir Gümrük Müşavirliği)


Öncelikle üdy sınavına katılacak adaylara böyle bir soru bankası hazırladığınız için teşekkür ederim.
Ben kendi adıma hizmetiniz için çok teşekkür ederim.

(İrfan Şimşek – Deva Holding A.Ş. – İthalat Şefi)


Kurumunuzda tamamladığımız Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitim kursunda bana ve arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı tüm Yeni Ümit Eğitim Kurumu çalışanlarına ve eğitmenlerine teşekkür ederiz. Saygılarımla

(Ali VURAL E Batı Gümrük Müş.Hiz.Ltd.Şti. – Gümrük Müşaviri)


Çalışanlarımız, kurumunuzun ehli eğitmenleri ve sınava sistematik hazırlama tekniği sayesinde 19.03.2011 tarihinde yapılan üdy3 mesleki yeterlilik sınavında başarılı olmuşlar ve üdy3 belgesi almaya hak kazanmışlarıdır.

(Yılmaz TOPRAKLI – HG Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetleri)


Kursa kayıt yaptırdığımız ilk günden beri devamlı yanımızda olan, başta eğitim koordinatörü Zehra Hanım olmak üzere, bu sınavı başarmamızda bizlere büyük katkısı olan hocalarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

(Bayram SAYAN – Ulusal İnşaat Taahhüt Müteahhitlik Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.)


Kursunuzla ilgili herhangi kötü bir izlenimim yok. Genel olarak her şey prensipli ve düzgün. Eğitim kaliteniz güzel. Verdiğiniz hizmetin kalitesinden gayet memnun kaldım .İlgili ve alakanıza teşekkür ederim.

(Gürkan İŞLER – De-Ka Gümrük Müşavirliği)


Öncelikle burada eğitim aldığım için çok mutlu olduğumu belirtmek istedim. Başta eğitim kadrosunun alanında tecrübeli öğretim görevlilerinden oluşması, gerek sınava yönelik çözülen deneme testleri vede konu anlatımlarında sınava yönelik doğru şekilde hazırlanması tabiki teknolojininde eğitime katmış olduğu destekle yeni ümit eğitim kurumları gerçekten bu alanda 1 numaradır. Bu başarıyı da kursiyerlerin sınav sonuçlarında rahatça görebildim. Bende bu kursun öğrencisi olarak başarımı sevgili öğretmenlerime borçluyum. Burada kısa zamanda çok fazla şey öğrendim gerek sektör gerekse sınavla ilgili olarak. Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına ve Öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.

(Elif Nur DEVREZ – Bahçeşehir Üniversitesi – Lojistik Bölümü Mezunu)


Yeni Ümit Eğitim Kurumu olarak üdy kurs dönemlerinde yöneticileri ve personelleri biz kursiyerlere yakından ilgilenmeleri, sorunlarımızla ilgilenmeleri ve ilgi ve alaka göstermelerinden dolayı özellikte personeline teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

(Kazım ADIGÜZEL – GÜMRÜK MÜŞAVİR YARDIMCISI)


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında Üst Düzey Yöneticilik eğitimlerine katılarak ÜDY1 ve ÜDY3 belgelerini aldım. Kursla alakalı olarak, sınava yönelik öğrencilere özel hazılanmış olan kursiyer panelinden ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. Uzman eğitmenlerine, yardımcı ve güler yüzlü personeli ve idarecilerine eğitim boyunca ve sonrasında gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim.

AYŞE TURGUT


Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım. Ody belgesi alacak arkadaşlara başka yerlere gitmemelerini tavsiye ederim. Teşekkürler yeni ümit

Gökhan HAN
(Düzce Belediyesi)


Öncelikle bu kurumda eğitim almak bir ayrıcalık eğitim kadrosunun ehil insanlardan seçilmiş olması derslerin etkili ve çok verimli geçmesini sağlıyor konu bitimlerinde soruların çözümü çok önemli pekiştirme olmuş oluyor ayrıca sınavda bu sorular çıkıyor.(sınavda kendimi kurstaymışım gibi hissettim)
bütün eğitmenler çok iyi YRD.DOÇ.DR.EKREM ERDİNÇ GÜLBAŞ hocaya özellikle teşekkür ediyorum ve eğitim koordinatörü Zehra Hanıma teşekkürler.

Erhan DEMİRKOL


En son sınava giren arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla ÜDY sınavları git gide zorlaşıyormuş. Belgemizi zamanında almış olduğumuz için şanslıyız. Tabii ki vermiş olduğunuz eğitim programları ile başardığımızı biliyor ve Ümit Bey’in nezdinde Kurumunuza ve Eğitmenlerinize teşekkür ediyorum.
Kurumu temsil eden kişi olarak sürekli güler yüzünüzle bizi karşılamanız, Her sıkıştığımızda bizim sorunlarımızla bire bir ilgilenmeniz, Yardımlarınız ve desteğiniz için size de çok teşekkür eder,
Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla.
Zeki TAMER
Gümrük Müşaviri
(KOPARAN Gümrük Müşavirliği)

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları (3)
 1. Metehan vurgun dedi ki:

  2011 yılında siz değerli eğitmenler sayesinde eğitimimi alarak başarılı bir sınav sonucu üdy3 belgemi aldım. Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunar 2011 yılında iş hayatımda bana cok faydası olan üdy3 belgesini sizlerin sayesinde aldığım İcin gururluyum.

  1. ÜDY Belgesi dedi ki:

   Metehan bey, biz teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

   1. Metehan vurgun dedi ki:

    Gezinirken 2020 yılında yapmış olduğum yoruma cevap vermeniz beni mutlu etti tşkler…

Whatsapp
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?