Kurumumuz

2.314
Kurumumuz

Yeni Ümit Eğitim Kurumları, 1998 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Eğitim kurumumuz her türlü taşımacılık yapan firmaların ihtiyacı olan her türlü eğitimi ilgili bakanlıklardan yetki alarak gerçekleştirmektedir.

Yeni Ümit, Türkiye’de her zaman ilklere imza atmıştır. Mesleki yeterlilik eğitimlerinde Türkiye’de en fazla tercih edilen kurum unvanını halen devam ettirmektedir.

Yeni Ümit, T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü’nden Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki Belgesi alarak Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde taşımacılık faaliyetleri içerinde buluna Üst Düzey Yöneticilik, Orta Düzey Yöneticiliği ve Sürücü (src) eğitimlerini konusunda uzman ve seçkin öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.

Yeni Ümit, bu eğitimler dışında üç ayrı bakanlıktan yetki alarak karayolu taşımacılığı ile ilgili olan her konuda eğitim vermektedir. Bunlar sırasıyla İş makinesi operatörlük kursu, Sürücü kursu, Psikoteknik değerlendirme merkezi, İleri sürüş teknikleri ve mesleki yeterlilik eğitimi ile b ülkemizde bir ilke sahiptir.

Yeni Ümit Eğitim Kurumları Seçkin Eğitimcileri ve kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?