Almanya Güzergahları

2.057
Almanya Güzergahları

Almanya Güzergahı

Almanya Güzergahı

İstanbul’ dan, Almanya ya yol güzergahı

1. Güzergah :

İstanbul (Pendik/Arnbarlı/Çeşme – Roro) – Trieste (I) – Villach (A) -Salzburg (A) – Salzburg (D) -Almanya

Bu güzergahta Avusturya geçişi için tren kullanılması durumunda güzergah Trieste(I)-Villach(A)-Wels(A)-Almanya şeklinde olmaktadır. Yada Trieste’den direkt trenle Salzbourg’a gidilebilmektedir.

2. Güzergah :

İstanbul – Kapıkule (TR) – Kapitan Andreevo (BG) – Bregovo/Kalotina (BG) – Gradina (SCG) – Batrovci (SCG) – Bajakova (HR) – Bregana (HR) -Gruskovje (SLO) – Sentilj (SLO) – Spielfeld (A) – Şuben (A) -Passau (D) -Almanya

Bu güzergahta Avusturya geçişi için tren kullanılması durumunda güzergah Bajakova(HR)-Djurmanec(HR)-Trzec(SLO)-Maribor(SLO)-Wels(A) Almanya şeklinde olmaktadır.

3. Güzergah :

İstanbul – Kapıkule (TR) – Kapitan Andreevo (BG) – Rousse (BG) – Giurgiu (RO) – Nadlac (RO) -Nagylak (H) – Hegyeshalom (H) -Nickelsdorf (A) – Şuben (A) – Passau (D) – Almanya

Bu güzergahta Avusturya ve Macaristan geçişi için tren kullanılması durumunda güzergah Nagylak(H)-Szeged(H)-Wels(A)-Almanya şeklinde olmaktadır. Ancak yalnızca Avusturya geçişi için tren kullanılması durumunda güzergah Nagylak(H)-Sopron(H)-Wels(A)-Almanya şeklinde olmaktadır.

DİĞER GÜZERGAHLAR;

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]
Whatsapp
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Yeni Ümit Eğitim Kurumları
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?